Шукалка Кіно


Фільми Онлайн » УКРАЇНСЬКІ » Богдан-Зиновій Хмельницький (2008)

Богдан-Зиновій Хмельницький (2008)


Жанр: історичний 
Країна: Україна 
Режисер: Микола Мащенко 
Актори: Володимир Абазопуло, Сергій Джигурда, Білял Білялов, Віктор Кручина, Микола Боклан, Віталій Розстальний, Лілія Кузнєцова, Анатолій Чумаченько, Ірма Вітовськая, Тарас Денисенко, Михайло Конечний, Остап Ступка 

Сюжет: 
В основі сюжету лежить один з найважчих і найтрагічніших моментів визвольної війни українського народу проти панування шляхетської Польщі (1648- 1657 рр.) - битву під Збаражем. На чолі з Богданом Хмельницьким козацьке військо взяло в щільну облогу містечко Збараж, польська шляхта під проводом лютого ворога України Яреми Вишневецького опинилася в пастці: закінчилися харчі, почався мор, хвороби; Ярема посилав десятки гінців до польського короля з благаннями про військову допомогу, але жоден з гінців не зміг прорватися через козацьку облогу. Здавалося б, незабаром запорізьке козацтво святкуватиме остаточну перемогу, але сталося непередбачуване - зрадою обернувся для Хмельницького союз із Кримським Ханом Ісламом-Гіреєм: посеред запеклого бою орда покинула поле битви? 
Богдан Хмельницький опинився перед важким вибором - здобути дорогою ціною перемогу над Польщею, втопивши Україну в крові, або погодитися на принизливі і вкрай невигідні умови мирної угоди? Величезні військові втрати, зрада найближчих союзників, власна сімейна трагедія - лише частина з тих мук, що терзали тоді великого Гетьмана України. В цій стрічці режисер намагався показати, що Богдан Хмельницький ? великий полководець і стратег, водночас був звичайною людиною зі своїми недоліками, слабостями, страхами і проблемами. 

Тривалість: 01:57:33 
Якість: DVDRip 
Відео: 
кодек: DivX , 
розмір: 640х480, 
бітрейт: 1291 кб/с 

Аудіо: 
мова: українська, 
переклад: оригінал, 
аудіо кодек: AC3, 
бітрейт аудіо: 384 кб/с

Завантажити з letitbit
Богдан-Зиновій Хмельницький

Завантажити з fileshare
Богдан-Зиновій ХмельницькийМітки: