Шукалка Кіно


Фучжоу (1993)

Фучжоу (1993)

Жанр: драма, мелодрама, комедія, фантастика 
Країна: Україна 

Кіностудія / кінокомпанія: ім. Олександра Довженка, Творче об'єднання "Веселка", "Саме Так!" 
Режисери: Михайло Іллєнко, Г. Горичева, В. Янпавліс 
Актори: Тарас Денисенко, Богдан Ступка, Дарина Рашеєва, Лев Перфілов, Іванка Іллєнко, Валентин Троцюк, Богдан Бенюк, Тетяна Печьонкіна, Юрій Рудченко, Галина Сулима, Кристиян Канінгі, Констянтин Шафоренко, Євген Пашин, Ростислав Туревич, Наталя Розкокоха, Олексій Горбунов, Дмитро Миргородмький, Артур Лі 

Сюжет: 
Історична буря розкидала героїв – Катерину (Дарина Рашеєва) та Ореста (Тарас Денисенко) на різні береги океану. Що там різні береги! Різні СВІТИ. Яка вервечка чудернацьких і кумедних пригод уготована Орестові! Якими Австраліями-Америками-Аргентинами доведеться поблукати, щоб загубити все і все знайти. Знайти і відвоювати свою кохану. Шукати не зважаючи ні на що. Шукати, щоб врешті-решт зрозуміти, що за будь-яких обставин, як би далеко від рідної домівки не занесла тебе доля – все одно ти назавжди залишаєшся українцем.


НАГОРОДИ: 
Диплом жюрі на кінофестивалі "Золотий Орел-93". 
Приз преси актрисі Галині Сулимі на кінофестивалі "Созвездие-94". 
Гран-прі за кращий акторський дебют Іванні Ільєнко, за кращу чоловічу роль другого плану Богдану Ступці в фільмах "Елисейские поля", "Ради домашнего очага", "Фучжоу", спеціальний приз симпатій жюрі непрофесійній виконавиці Наталі Роскокоха на кінофестивалі акторів кіно "Стожари".


Тривалість: 01:58:39 
Якість: DVDRip 
Відео: 
кодек: XviD 
розмір кадру: 544 х 416 
бітрейт: ~1418 кб/с 

Аудіо: 
мова: українська 
переклад: оригінал 
кодек: MP2 
бітрейт: ~224 кб/с

Завантажити з letitbit
Фучжоу

Завантажити з fileshare
ФучжоуМітки: