Шукалка Кіно


Фільми Онлайн » УКРАЇНСЬКІ » Ілюзія страху (2008)

Ілюзія страху (2008)

Ілюзія страху (2008)


Жанр: трилер, психологічний 
Країна: Україна 

Кіностудія / кінокомпанія: Аврора Продакшн 
Режисер: Олександр Кірієнко 
Актори: Андрій Панін, Олена Бабенко, Олексій Горбунов, Сергій Гармаш, Інга Оболдіна Стрелкова, Олександр Семчев, Олексій Петренко, Віктор Сарайкін, Ігор Яцко, Віталій Лінецкий 

Сюжет: 
Історія успішного бізнесмена Ігоря Короба, який повинен захищати свій бізнес в складних умовах 90-х років. Ігор стає жертвою бандитського «наїзду»: його незаконно заарештовують, садять в слідчий ізолятор, жорсткими методами заставляють відмовитися від проекту бізнесу-центру. Опинившись на волі, Ігор присягається за будь-яку ціну повернути права власності на даний проект і помститися кривдникам. 
Після важких фізичних і психологічних випробувань Коробу починає здаватися, що він живе паралельним життям в особі іншої людини — а саме, легендарного біблейського царя Соломона. Заплутавшись і не розуміючи, що реально, а чого немає, Ігор Короб перестає довіряти навіть найближчим друзям. Тепер, під впливом обставин, він повинен швидко визначити хистку грань між дійсністю і ілюзією, між друзями і ворогами, між справжнім життям і видіннями.


Тривалість: 1:22:21 
Якість: DVDRip 
Відео: 
кодек: XviD 
розмір кадру: 688 x 368 
бітрейт: 2035 кб/с 

Аудіо: 
мова: українська 
переклад: професійний дубльований 
кодек: AC3 5.1 
бітрейт: 448 кб/с

Завантажити з depositfiles
Ілюзія страху

Завантажити з letitbit
Ілюзія страху

Завантажити з fileshare
Ілюзія страхуМітки: