Шукалка Кіно


Фільми Онлайн » НОВИНИ КІНО » Джеймс Кемерон розповів про роботу над "Аватаром 2"

Джеймс Кемерон розповів про роботу над "Аватаром 2"

 

Джеймс Кемерон розповів про процес створення фільмів "Аватар 2" і "Аватар 3" в інтерв'ю виданню Play Goes Strong.

За словами постановника, він замкнувся на своїй фермі в Новій Зеландії, оскільки для написання сценаріїв йому потрібна повна ізоляція.

 

"Коли ви в своїх думках живете на планеті Пандора, то ви повинні і в реальності жити в такому місці", - сказав він. За словами Кемерона, успіх першого фільму абсолютно не чинить тиск на його творчий процес.

"З одного боку, потрібно здивувати глядачів і випереджати їх очікування, але в той же час необхідно масажувати їх ноги тими елементами, які їм так сподобалися в оригінальному проекті. Я вже проходив цей шлях, тому не сильно переживаю. Але, звичайно, я постараюся зробити все якомога краще ", - додав він.

Режисер пояснив, що завдання, які йому доводиться вирішувати складніше, ніж ті, що стояли перед Пітером Джексоном. "Одного разу, розмовляючи з ним, я сказав:" Знаєш, тобі ж було дещо легше. У тебе ж були книги, коли ти збирався знімати другу і третю частину "Володаря кілець". А мені доводиться писати продовження у власній голові, а потім ще й витягати з них сценарії. Зараз я глибоко занурений у процес. Фактично я на Пандорі ", - пожартував Кемерон.

 

Що стосується дати прем'єри першого продовження, то вона буде уточнена, коли режисер представить сценарій керівництву кінокомпанії 20th Century Fox.Мітки: