Шукалка Кіно


Фільми Онлайн » НОВИНИ КІНО » Анна Пакуін і інші знову стануть «Людьми Ікс»

Анна Пакуін і інші знову стануть «Людьми Ікс»

 

Режисер Брайан Сінгер пообіцяв, що продовження пріквела вийде в 2014 році.

Голлівудський режисер Брайан Сінгер анонсував на своїй сторінці в Twitter появу в «Людях Ікс: Днях минулого майбутнього» трьох акторів з оригінальної трилогії. Ними стали Анна Пакуін, яка віднімає сили і життєву енергію,Еллен Пейдж, що проходила крізь стіни і Шон Ешмор, який майстерно грає з льодом.

Крім вище перерахованих персонажів, в майбутньому фільмі глядачі побачать героїв Іена Маккеллена (Магнето), Патріка Стюарта (Професор Ікс) і Х'ю Джекмана (Росомаха). Зі складу «Першого класу» в картину повернуться Джеймс МакЕвойМайкл ФассбендерДженніфер Лоуренс і Ніколас Холт.

В основу сценарію ліг комікс Days of Future Past. Його сюжет розповідає про братерство мутантів, яке знищило лиходія. Він же виявився важливим сенатором, що призвело до майбутнього, де Правоохоронці полюють на генетично просунутих людей і всіляко їх труять.

Зйомки стрічки заплановано на квітень, вихід на екрани відбудеться 18 липня 2014 року.

Нагадаємо, що Брайан Сінгер поставив дві перші картини циклу, поступившись режисерськи кріслом «Людей Ікс: Останньою битвою» Бретту Ретнеру. Стрічка Ретнера розчарувала шанувальників невідповідністю нових персонажів мальованому першоджерелу і численними смертями героїв.

У мікроблозі Сінгер подякував Ретнеру за те, що той залишив мутантів Пакуін, Пейдж і Ешмор в живих, завдяки чому їх як і раніше можна використовувати. Мітки: